Referencje

Mentor Consulting


Firma A3F Ochrona Przeciwpożarowa i Pan Marcin Kowalski dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi był niejednokrotnie doceniany za jakość sporządzonej dokumentacji dla wymagającej branży odpadowej przez urzędników i strażaków niemal w całej Polsce.

Z pełnym zaufaniem rekomenduję go jako rzetelnego partnera przy projektach dotyczących usług przeciwpożarowych.

Dyrektor-Prokurent Mentor Consulting Sp. z o.o. Środowiskowa Sp. k. Zobacz PDF

Nicrometal S.A.


Powierzone zadania były wykonywane profesjonalnie, adekwatnie do szczególnego rodzaju prowadzonej przez nas działalności.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę A3F Ochrona Przeciwpożarowa oraz mgr inż. poż. Marcina Kowalskiego jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Wiceprezes Zarządu Nicrometal S.A. Zobacz PDF

Oferta

Oferta rzeczoznawcy ppoż. obejmuje m.in. ekspertyzy ppoż. o odstępstwo od przepisów, uzgodnienia projektów budowlanych, uzgodnienia projektów wykonawczych, operaty przeciwpożarowe oraz wszelkiego rodzaju opinie, analizy i oceny.

Blog


hydrant zewnętrzny

Jak prawidłowo wykonywać przeglądy hydrantów?

Przegląd hydrantu wydaje się być sprawą prostą. Niestety, jak pokazuje praktyka, wielu serwisantów ma z tym poważne problemy mimo szerokiej dostępności sprzętu pomiarowego i metod badawczych. Z tego artykułu dowiesz się jak uniknąć błędów.

Czytaj więcej
Warunki ochrony przeciwpożarowej

Warunki ochrony przeciwpożarowej do projektu budowlanego cz. 1

Spotykam się często w swojej pracy z problemem niewłaściwych zapisów dot. warunków ochrony ppoż. w projektach budowlanych. Nie jest to wina architektów, tylko niedostępności wiedzy na ten temat. Postanowiłem to zmienić!

Czytaj więcej
urzadzenia przeciwpożarowe

Urządzenia przeciwpożarowe – Przeciwpożarowy wyłącznik prądu

Czym jest właściwie przeciwpożarowy wyłącznik prądu? W jakich obiektach jest wymagany? Gdzie powinien się znajdować przycisk PWP, a gdzie pozostałe jego elementy? Jakim przewodem wykonać połączenia PWP? Tego wszystkiego dowiesz się tutaj!

Czytaj więcej