Cennik

Szczegółowy cennik


Zdaję sobie sprawę, że cena jest jednym z ważniejszych czynników decydujących o wyborze usługi, ale doświadczony przedsiębiorca nie patrzy na to zerojedynkowo. Moja oferta w porównaniu z innymi prawdopodobnie nie będzie tą najniższą. Warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie: czy moja inwestycja jest ważna i od jej powodzenia zależy przyszłość mojej firmy lub wynik finansowy oraz czy w obliczu skali problemu o wyborze powinna decydować jedynie najniższa cena? Warto postawić na wiedzę i praktyczne doświadczenie, tym bardziej że pozorne oszczędności poczynione na początku, często przekładają się na duże koszty lub straty w przyszłości. Ceny usług są w większości ustalane indywidualnie na podstawie oceny stopnia skomplikowania sprawy.

Wyślij zapytanie
gaśnice ppoż

Oferta

Oferta rzeczoznawcy ppoż. obejmuje m.in. ekspertyzy ppoż. o odstępstwo od przepisów, uzgodnienia projektów budowlanych, uzgodnienia projektów wykonawczych, operaty przeciwpożarowe oraz wszelkiego rodzaju opinie, analizy i oceny.

Blog


hydrant zewnętrzny

Jak prawidłowo wykonywać przeglądy hydrantów?

Przegląd hydrantu wydaje się być sprawą prostą. Niestety, jak pokazuje praktyka, wielu serwisantów ma z tym poważne problemy mimo szerokiej dostępności sprzętu pomiarowego i metod badawczych. Z tego artykułu dowiesz się jak uniknąć błędów.

Czytaj więcej
Warunki ochrony przeciwpożarowej

Warunki ochrony przeciwpożarowej do projektu budowlanego cz. 1

Spotykam się często w swojej pracy z problemem niewłaściwych zapisów dot. warunków ochrony ppoż. w projektach budowlanych. Nie jest to wina architektów, tylko niedostępności wiedzy na ten temat. Postanowiłem to zmienić!

Czytaj więcej
urzadzenia przeciwpożarowe

Urządzenia przeciwpożarowe – Przeciwpożarowy wyłącznik prądu

Czym jest właściwie przeciwpożarowy wyłącznik prądu? W jakich obiektach jest wymagany? Gdzie powinien się znajdować przycisk PWP, a gdzie pozostałe jego elementy? Jakim przewodem wykonać połączenia PWP? Tego wszystkiego dowiesz się tutaj!

Czytaj więcej